Bodystyling (Lekce vycházející z klasického aerobiku, zaměřena více na posilování, s pomalejší hudbou naž u dance aerobiku, s jednoduššími sestavami.)

 

Funkční břicho (30ti minutová lekce zaměřená na správné zapojení břišního svalstva, cílem tedy není pekáč buchet, ale silný a zdravý core.)

 

Indoor cycling (Spinning - skupinová lekce na cyklotrenažerech charakteristick )

 

Jumping (dynamické skupinové cvičení na speciálních jumpingových trampolínkách na 

 

Jumping kids (lekce pro děti ve věku 4-12 let, část lekce se skáče na malých trampolínkách a část lekce se věnuje základní gymnastické průpravě jako jsou kotouly, ručkování, práce se švédskou bednou či lavičkou, ...)

 

Kettlebelly - Simple & Sinistre (Jednoduchý, ale ne snadný silový trénink založený na dvou základních cvicích s kettlebell - swing a turkish get up. Určeno pro začátečníky, kteří se chtějí bezpečně naučit pracovat s kettlebell, ale i ty kteří chtějí zdokonalit techniku ve dvou nejlepších silových cvicích)

 

Kettlebelly - Rite of passage (Nádstavbový trénink s kettlebell zaměřený na clean, press, snatch, jednoruční swing. Vhodné je mít zvládnuty základy Simple & Sinistre)

 

Kruhový trénink (Fyzicky náročný tréninky s využitím funkčních pomůcek a vlastního těla, kdy se po krátkých intervalech klient posouvá na další stanoviště s jiným cvikem.)

 

Movida (Taneční aerobiková lekce podobná Zumbě, když se cvičí na každou písničku určitá sestava.)

 

Pilates (Cvičení jehož cílem je zlepšit kontrolu nad svým tělem, jeho sílu i ohebnost. Je vhodné i pro úplné začátečníky.)

 

TABATA (Intenzivní intervalový trénink s využitím funkčních pomůcek i vlastního těla. Budování kondice s velkým výdejem energie pro spalování přebytečného tuku)

 

TRX (Cvičení se závěsným systémem. Intenzitu určuje pozice vlastního těla, proto lze na tomto skvělém náčiní trénovat jak se sportovci tak se seniory nebo dětmi.)

 

Velké míče (Cvičení s využitím velkých míčů na hudbu, vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé) 

 
Zdravé klouby (30ti minutová lekce zaměřené na mobility hlavních kloubů jako jsou páteř, ramena, lokty, zápěstí, kyčle, kolena, kotníky. 

 

Aktivity pro děti

Jumping kids (spojení zábavného a zároveň fyzicky náročného cvičení na jumpingových trampolínkách a základní gymnastické průpravy s využítím švédské bedny a lavičky, lana, žebříků atd.) Určeno pro děti ve věku 4-12 let. 

 

Specializované lekce pro mladé sportovce (pro mladé sportovce lze vytvořit miniskupinové lekce v počtech cca 2-5 dětí se stejným cílem, pod vedením osobního trenéra)

 
Aktivity pro seniory

Cvičení seniorů (cvičení zaměřené na zlepšení a udržení běžné motoriky, rovnováhy, flexibility i síly, přizpůsobené věkové populaci 65+)

 

Senior jóga (nejen prvky jógy a balančních cviků pro cvičence ve věku 65+)

 

Rozvrh ke stážení níže pod fotkami, může se někdy stát, že nebude úplně aktuální, proto je vhodné si lekce rezervovat v selco rozvrh a rezervace.Aktuality

Příměstský tábor

Poslední volná místa na příměstský tábor. Neváhejte.

Víkendová otvírací doba

POZOR!!! Od května 2018 zavádíme letní otvírací dobu o víkendech. Sobota 9-13, neděle 9-12 a 16-21.

6.Wellness víkend FIT-KO

Termín 6.wellnessvíkendu FIT-KO je stanoven na 20.-22.4.2018. Zájemci se mohou hlásit na info@fit-ko.eu

8. Divočina s tátou

Již 8. DIVOČINA, tentokrát nejen s tátou se uskuteční tradičně v sobotu 27.1. od 9:30 do 11.30. Pro dospělé tentokrát připravujeme cvičení ve fitnesscentru pod vedením osobního trenéra. Projdeme si jak různé kardiotrenažéry (veslovací, běžkařský, běžecký, ...), posilovací stroje i tradiční a méně tradiční pomůcky. Trenéra se můžete zeptat na co chcete, on vám odpoví, pomůže s nastavením strojů a doporučí vhodný cvik. Pro děti jsou opět připraveny nejoblíbenější trampolínky se základy gymnastiky. Cena 70 Kč/osobu zahrnuje svačinku a 2hodinový program. Nutné rezervace na 725 222 168 nebo online přes rezervační systém

Více aktualit